80-річчя Кам’янського ліцею: святкування великої події в історії навчального закладу

15:32, 25 ноября 2024

23 листопада Кам’янський ліцей святкував своє 80-річчя. Це важлива подія не лише для самого навчального закладу, але й для всього села, адже ліцей має багаторічну історію і велику роль у розвитку освіти та виховання молоді.

Святкове відзначення ювілею зібрало випускників, учнів, педагогів, ветеранів праці та представників місцевої влади, які разом поділилися теплими спогадами, вшанували традиції школи і разом святкували великий внесок цього закладу у життя громади.

Свято розпочалося з теплих слів директора ліцею, який зазначив, що за 80 років заклад не лише передав знання новим поколінням, але й став справжньою родиною для багатьох учнів та педагогів.

Привітати заклад з ювілеєм завітали поважні гості: Арцизький міський голова Сергій Парпуланський, який вручив ліцею сертифікат на суму 100 000 гривень, а також начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Жосан, яка передала сертифікат на 40 000 гривень. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток навчального закладу, зокрема, на покращення матеріально-технічної бази та впровадження новітніх технологій у навчальний процес, що дозволить покращити умови для навчання та підвищити рівень освіти.

Підприємець, директор будівельної компанії «Новий Дім» та депутат Арцизької міської ради Сергій Гладченко також завітав на святковий захід та подарував ліцею подарунковий сертифікат на закупівлю будівельних матеріалів.

Також від імені депутата Одеської обласної ради, мецената Сергія Паращенко закладу подарували капітальний ремонт підлоги всього першого поверху та устелення плитки керамограніту.

Під час урочистої частини свята щиро вітали та нагороджували за багаторічну віддану працю ветеранів педагогічної праці. Подяки та нагороди вручали міський голова Сергій Парпуланський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Жосан та директор ліцею Олена Русначенко, висловлюючи вдячність за їхній значний внесок у розвиток навчального закладу та виховання нових поколінь.

Серед нагороджених були:

  • Вчитель початкових класів Тістол Євгенія Олексіївна,
  • Вчитель початкових класів Топор Галина Олександрівна,
  • Вчитель початкових класів Максименко Тамара Григорівна,
  • Вчитель математики Кушнірчук Віра Володимирівна,
  • Вчитель початкових класів Попеско Юлія Василівна,
  • Вчитель початкових класів Цуркан Євдокія Демʼянівна,
  • Вчитель фізичної культури, колишній директор закладу Сандульський Володимир Олексійович,
  • Вчитель історії, заступник директора з начально-виховної роботи Гаджий Алла Іванівна,
  • Вчитель російської мови Скрипник Надія Семенівна,
  • Вчитель української мови та літератури Чебан Наталія Миколаївна,
  • Вчитель фізичної культури Максименко Валерій Іванович,
  • Вчитель початкових класів Дехтяренко Катерина Григорівна,
  • Вчитель трудового навчання Петренко Віктор Захарович,
  • Вчитель української мови та літератури Петрінко Клавдія Іванівна,
  • Вчитель математики Реу Раїса василівна,
  • Вчитель біології Думбрава Олена Якимівна,
  • Вчитель початкових класів Бондаренко Ніна Степанівна,
  • Вчитель математики Гаджий Пантелій Самойлович,
  • Вчитель математики Врабій Євгенія Павлівна,
  • Вчитель фізики Гербей Юлія Максимівна,
  • Вчитель математики Левенець Анатолій Варфаломійович,
  • Вчитель біології Албу Раїса Іванівна,
  • Вчитель німецької мови Шафікова Тетяна Іванівна.

Ці люди були важливими постатями у розвитку школи, і їхній внесок був високо оцінений. Привітання супроводжувались словами вдячності за самовідданість та професіоналізм, які вони вклали в навчання та виховання поколінь учнів.

Кам’янський ліцей став відправною точкою для багатьох успішних особистостей, які досягли значних висот у різних сферах життя та залишають вагомий слід у розвитку нашої країни.

Привітати рідну школу з ювілеєм приїхали почесні випускники: генеральний директор корпорації «Українські атомні прилади та системи» Валерій Степанович Петренко, директор Центру українсько-турецького співробітництва, завідувач підготовчого відділення іноземних громадян Центру міжнародної діяльності Одеського національного технологічного університету Олена Володимирівна Чебан, адвокат Раїса Юріївна Шитікова, родина Мунтян, яка спрямовує свою діяльність на розвиток та реабілітацію дітей, а також кандидат юридичних наук, доцент Одеського національного університету імені Мечникова Анжела Вікторівна Левенець.

Почесні гості – випускники минулих років, після теплих та зворушливих вітальних слів, передали керівнику закладу цінні подарунки, які значно допоможуть у навчальному процесі. Ці подарунки стали не лише знаком вдячності за те, що ліцей став стартовим майданчиком для їхнього успіху, але й реальним вкладом у розвиток сучасної освіти. Подароване обладнання та навчальні матеріали покращать умови для учнів, допоможуть розвивати їхні навички в різних сферах та сприятимуть впровадженню новітніх технологій у навчальний процес.

Протягом заходу усі номери, підготовлені учнями та випускниками, були зворушливими і наповненими історією школи, її досягненнями та тими людьми, хто зробив цей заклад таким важливим у житті місцевої громади.

Особливу увагу приділили пам’яті тих, хто вже пішов з життя, і їхньому безцінному внеску у виховання молодого покоління.

Під час свята було згадано багато важливих моментів з історії ліцею, зокрема його досягнення у наукових, культурних та спортивних сферах. Вчителі, які працювали в школі, поділилися спогадами про нелегкі, але водночас надзвичайно важливі роки праці.

80-річчя Кам’янського ліцею стало не лише святом згадки про минулі досягнення, але й святом надії на майбутнє. Адже, незважаючи на всі труднощі, заклад продовжує працювати і вдосконалюватися, вкладаючи свою працю у підготовку нових поколінь освічених та відповідальних громадян.

Святкування цієї важливої події стало чудовим нагадуванням про те, як важливо зберігати та примножувати традиції, цінувати тих, хто працював і працює в навчальному закладі, та передавати досвід новим поколінням. Кам’янський ліцей не тільки навчає, але й виховує, формує майбутнє. І це свято стало яскравим доказом того, що його історія буде тривати, а він й надалі залишатиметься важливим осередком знань та культури для всієї громади.