Анастасія Коваленко з Арциза здобула призове місце на чемпіонаті України з боксу

15:47, 26 июня 2023

З 20 по 23 червня у місті Бровари Київської області проходив чемпіонат України з боксу серед студентів, присвячений захисникам України.

До збірної команди Федерації боксу Одеської області під керівництвом заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Азера Мустафаева та заслуженого тренера України Ігоря Юрескула увійшла й уродженка Арциза Анастасія Коваленко.

Про це повідомляє перший тренер Анастасії Владислав Лозанюк.

«У попередні змагальні дні Анастасія отримала впевнену перемогу над суперником та вийшла у фінал, – розповідає Владислав Михайлович. – У фіналі вона зустрілась із боксеркою з міста Чернігів. У дуже напруженому двобої Анастасія поступилася суперниці з рахунком 3:2 та зайняла II сходинку п’єдесталу».
Владислав Лозанюк висловлює вдячність усім прихильникам Насті та тренерському штабу збірної, а саме Азеру Мустафаєву, Ігорю Юрескулу, Н. Алебейлі за супровід Анастасії у ході змагань.

Окрема подяка тренерові КДЮСШ-5 м. Одеси Цуюну Ю.І. за фінансову підтримку Анастасії.

За результатами результатів виступів всіх боксерів студентська збірна команди Одеської області зайняла ІІ-ге командне місце.