АРЦИЗ: ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА КП «БЛАГОУСТРІЙ»

17:50, 06 февраля 2023

Сьогодні міський голова Сергій Парпуланський представив нового керівника комунального підприємства «Благоустрій». Ним став Олександр Чеботар.
Олександр Вікторович в минулому багато років пропрацював в Держпродспоживслужбі.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міськохї ради.

«Переконаний, що з новим керівником підприємство буде працювати стабільно на благо нашим мешканцям. Професійності й наполегливості у Олександра Вікторовича вистачить, щоб підприємство розвивалося», – підкреслив міський голова.

В свою чергу, Олександр Чеботар звернувся до працівників підприємства: «Я впевнений, що працюватиму в згуртованому колективі, з компетентними та досвідченими професіоналами своєї справи. Хочу подякувати Сергію Афанасійовичу, що довірив мені керівництво такого підприємства, адже це велика відповідальність. Гадаю, що разом ми зможемо зробити все необхідне для подальшого розвитку міста».

Під час зустрічі з колективом підприємства, очільник громади поспілкувався з колективом: вислухав їх пропозиції щодо вдосконалення роботи підприємства, а також висловив свої зауваження:
– щодо неефективного використання робочого часу;
– щодо роботи ритуальної служби підприємства;
– щодо планування роботи з покращення благоустрою територій міста.

Також міський голова підкреслив, що хоче щоденно бачити позитивні зміни в Арцизі завдяки роботі комунального підприємства.

На даний час новий директор підприємства приступив до виконання своїх обов’язків.