Арцизька громада допоможе у відновленні містечка на Київщині

14:34, 28 ноября 2022

Арцизька громада виділила гроші на відновлення Бородянки. Місто на початку війни стало форпостом Києва у боротьбі з ворожою агресією.

Про це повідомив голова Арцизької громади Сергій Парпуланський.

Тиждень тому назад до Арцизької громади по допомогу звернулася Бородянська селищна громада Бучанського району Київської області, яка постраждала від російської агресії. 25 листопада на позачерговій сесії Арцизької міської ради депутати одноголосно підтримали рішення надати фінансову допомогу у розмірі 300 тис. грн на відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури, що зруйнували окупанти.

“До нас звернулася Бородянська селищна громада з проханням виділити будівельні матеріали, техніку або направити кошти на відновлення низки об’єктів інфраструктури, що понівечили окупанти. Арцизька громада згодилася допомогти фінансово, аби вже керівництво громади самостійно вирішувало, де ці кошти найнеобхідніші. Безумовно, громадам, які найбільше постраждали від воєнних дій, треба неодмінно простягати руку допомоги”, —  зазначив Сергій Парпуланський.

Варто зазначити, що Бородянська селищна громада увійшла до переліку громад Київської агломерації, які найбільше постраждали від звірств російської армії. Саме завдяки цим громадам столиці вдалося вистояти та прогнати ворога.