Арцизька громада облаштовує черговий прихисток для переселенців

14:18, 26 января 2023

 

З початку повномасштабної війни Арцизька громада прихистила на своїх територіях більше тисячі внутрішньо переміщених людей. Для них громада намагається створити комфортні умови та забезпечити найбільш необхідним, тому в деяких населених пунктах громади почали облаштовувати місця компактного проживання. Одним із таких стала будівля колишньої амбулаторії у с. Виноградівка.

Аби якнайшвидше завершити облаштування будівлі й надати її як прихисток для людей, у яких немає можливості повернутися додому (рідний населений пункт окупований або їхній власний дім непридатний для проживання), керівництво громади звернулося по допомогу до благодійних фондів та іноземних партнерів.

Так, за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні (British Council Ukraine) Арцизька громада завдяки співпраці з фондом “Молода громада” отримала для потреб прихистку 2 пральні машини, 4 елктроконвектори, 2 плити комбіновані, подушки, ковдри, матраци, шафи та 40 ліжок. Допомогу було надано на загальну суму 300 тис.грн.

У разі потреби, місце компактного проживання, облаштоване у с. Виноградівка, може прийняти до 40 осіб.

Нагадаємо, у листопаді 2022 року у м. Арциз на базі колишньої амбулаторії по вул. Троїцька було облаштовано перший прихисток (місце компактного проживання для переселенців), який одночасно може прихистити до 50 осіб.