Арцизька громада отримала допомогу від іноземних партнерів для облаштування місця компактного проживання ВПО

15:48, 14 декабря 2022

В межах співробітництва з німецькою компанією-виконавцем Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) у рамках «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Арцизька громада отримала 900 кв.м. металевого профілю.

Будівельний матеріал буде залучено для проведення ремонту покрівлі будівлі колишньої амбулаторії у с. Виноградівка, де наразі облаштовують місце компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський на своїй сторінці у Фейсбук.
“Після введення воєнного стану через російську агресію перед нами постало питання розселення внутрішньо переміщених осіб. В деяких населених пунктах громади ми почали облаштовувати місця компактного проживання. Одним із таких стала будівля колишньої амбулаторії у с. Виноградівка.
Аби якнайшвидше завершити облаштування будівлі для прийому переселенців, ми звернулися по допомогу до наших іноземних партнерів.

В межах співробітництва з німецькою компанією (GIZ) у рамках «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» наша громада отримала 900 кв.м. металевого профілю, який буде залучено для проведення ремонту покрівлі будівлі”, – поділився Сергій Парпуланський.

Міський голова висловив подяку партнерам за своєчасну допомогу та підтримку.

Нагадаємо, 28 грудня 2021 року у рамках «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Арцизька громада підписала Меморандуми про співпрацю з німецькою компанією-виконавцем Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що розширює партнерства проєкту до 71 громади.

Проєкт співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).