Арцизька громада отримала комплект спортивного інвентаря для реалізації діючого соціального проєкту «Активні парки»

09:27, 17 февраля 2023

Спорт – це не лише про фізичну форму, а й про психологічне здоров’я. Аби залучити населення до занять спортом, Арцизькій громаді, яка доєдналася до соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», передали спортивний інвентар.

Що входить: безпосередньо сама сумка, 5 скакалок, бадмінтон, фризбі та бумеранг, футбольний м’яч, м’яч для пляжного волейболу, гнучка драбина, тренувальна петля, еластичні мінірезинки, пластикові кулі петанк, дві футболки та куртка», – розповів координатор соціального проєкту в Арцизькій громаді Денис Боз.

Все це дозволить привити дітям та навіть дорослим любов до спорту за допомогою цікавих, рухливих ігор.

Нагадаємо, в 2021 році в межах програми президента Володимира Зеленського “Здорова Україна”, в Арцизькій громаді було відкрито перший “активний парк” . Він розташований на території Арцизького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Арцизької міської ради.

Проєкт «Активні парки» має на меті збільшення тривалості життя українців, популярізацію здорового способу життя. Аби втілити в життя таку ідею, необхідно, щоб кожен українець мав доступ до занять спортом. У цьому і полягає концепція “активних парків”.

“Активні парки” України мають найпростіше наповнення: турніки, бруси, шведську стінку, сходинки і подібне. Тож для занять спортом не потрібно мати особливу підготовку.