Арцизька громада підписала меморандум про співпрацю у межах проєкту «Активна молодь – сильна громада»

13:39, 29 марта 2024

Сьогодні, 29 березня, Арцизький міський голова Сергій Парпуланський та громадська організація “Центр політичних студій” підписали Меморандум про співробітництво.

Документ затверджено в межах реалізації проєкту “Активна молодь – сильна громада”, що впроваджується ЦПС за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”.

Про це повідомляє пресслужба Арцизької міської ради.

Предметом Меморандуму є розвиток співробітництва між громадою і “Центром політичних студій” у впровадженні молодіжної політики на рівні громади, із безпосереднім залученням місцевої молоді та внутрішньо переміщених молодих людей.
Згідно з документом, Арцизька громада залучить до участі у заходах проєкту (презентаціях, навчаннях, таборуваннях та форумах) молодь, сприятиме поширенню інформації про діяльність та заходи у рамках проєкту, забезпечить приміщення для зборів Молодіжної ради, а також сприятиме в розробці та прийнятті місцевого нормативно-правового акту для покращення діяльності Молодіжної ради.

Зі свого боку, команда експертів проєкту забезпечить фаховий супровід громади у заходах проєкту, надасть інформаційні та аналітичні матеріали, а також передасть обладнання для матеріальної підтримки молодіжних рад.

“Участь у цьому проекті – це ще один великий крок у впровадженні ефективної молодіжної політики у нашій громаді. А для нашої молоді – це додаткова можливість для самореалізації та розвитку. Дякую ГО”Центр Політичних студій” та проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні за підтримку і можливість реалізувати наші ідеї. А також дякую відділу освіти, молоді та спорту та Молодіжній раді за активну позицію і постійне прагнення до розвитку”, – підкреслив міський голова.