Арцизька громада стала одним із фіналістів в конкурсі проектів з енергоефективності

10:57, 09 февраля 2023
Проблема використання енергетичних ресурсів має великий розголос як у нашій країні, так і закордоном протягом останніх десятиліть. Під час війни ця проблема постала ще більш гостро для України в цілому.
Ще з минулого літа Агенція регіонального розвитку Одеської області активно займається розвитком проєктів з енергоефективності. Це стосується як проєктів, які Агенція представляє для залучення додаткового фінансування, так і популяризації енергоефективних заходів серед територіальних громад регіону.
З листопада 2022 року Агенція разом з партнерами ГО «Добропільський центр молоді ДОБРО» та ГО «Екоклуб», в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” за фінансової підтримки Швеції, реалізує проєкт з енергоефективності.
В межах проєкту, громади Одеської області мали змогу пройти курс освітніх онлайн-тренінгів з впровадження енергоефективних заходів на місцях. Представники місцевого самоврядування представили власні проєкти з енергоефективності, які планують реалізувати у свої громадах.
Експертами на конкурсній основі було обрано громади, які після особистих консультацій з експертами розроблять технічне завдання власного проєкту та представлять його перед донорами на краудфандингових платформах.
Серед фіналістів представлені п’ять громад Одеської області^
Арцизька міська територіальна громада
Шабівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Білгород-Дністровська міська рада
Чорноморська міська рада
Подільська міська громада
Фіналісти зустрілись у стінах Агенції для детального обговорення подальших планів та можливостей співпраці з Агенцією. А також усі учасники отримають сертифікати участі в онлайн-навчанні.
За інформацією Агенції регіонального розвитку Одеської області.