Арцизькі боксери взяли участь у спортивному заході з нагоди 432-ї річниці міста Ізмаїл

17:35, 01 октября 2022

Сьогодні, 1 жовтня, вихованці відділення боксу Арцизької ДЮСШ та секції з боксу Долинівської школи Павлівської громади на запрошення колег з Ізмаїльської ДЮСШ провели спільне тренування з місцевими спортсменами.

Про це повідомляє тренер-викладач секції боксу Арцизької ДЮСШ Владислав Лозанюк.

Захід був присвячений святкуванню Дня міста Ізмаїла.

У спільному тренуванні брали участь вихованці Арцизької ДЮСШ Дмитро Гороз, Віктор Качо, Сєва Паскалов, Стефан Лозанюк, Руслан Білоцерківський, Данило Бєлан та Едуард Яцюк, вихованець секції боксу Долинівської школи.

Тренування включало стандартний набір вправ і завдань, характерних для занять із бойової практики. Спортсмени обмінялися досвідом та закріпили навчальний матеріал, отриманий останніми тижнями.

«Попереду фаза активної підготовки наших хлопців 2009-2010 р. н. до чемпіонату Одеської області, наміченого на середину жовтня, до якої ми готові приступити вже з наступного тижня, адже контрольні спаринги пройдено», – поділився планами на майбутнє тренер-викладач.

Владислав Лозанюк висловлює подяку за запрошення та організацію заходу тренеру-викладачу Ізмаїльської ДЮСШ Луні Анатоліївні Рум’янцевій.