Арцизькі хірурги врятували життя маленькій пацієнтці з Оріхівки

19:41, 20 сентября 2022

Тиждень тому хірургічна бригада Арцизької центральної опорної лікарні провела операцію 8-річній дівчинці з Оріхівки, хворій на COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Лікарі Арцизької лікарні – сміливі та віддані своїй справі люди. Навіть порахувати неможливо, скільки життів ними врятовано. Якими б не були умови та час, вони завжди виконують свою роботу. Випадок з маленькою пацієнткою з Оріхівки не став винятком.
«Дівчинка поступила до прийомного відділення з коронавірусом та апендицитом. Сама пособі операція з видалення апендициту не складна, але складності додав COVID – 19. Ніхто не міг спрогнозувати, як при таких обставинах пройде операція та які будуть наслідки від наявності двух гострих інфекцій в організмі дитини. Але наша команда хірургів – Дундер Олександр Васильович,   Поліщук Іван Васильович та анестезіолог Павленко Володимир Володимирович мужньо, оперативно, якісно та з мінімальними наслідками впоралася з поставленим завданням.

Під час операції хірургічна бригада застосовувала засоби індивідуального протиковідного захисту: респіратори FFP3, захисні окуляри та щитки, захисні костюми з капюшоном, потрійні рукавички, бахили.» – повідомив керівник Арцизької лікарні Зіновій іванович Челак.

Операція пройшла успішно, і зараз маленька пацієнтка перебуває в стабільному стані.