Арцизькі художники продають картини, щоб допомогти воїнам з громади.

10:33, 22 сентября 2023

В Арцизькій Арт-галереї експонується виставка робіт художників та фотохудожників Арцизької громади.

Це тематична виставка, присвячена рідному місту та Україні. Але особлива вона тому, що частина робіт надана митцями для благодійного продажу в межах проєкту Арцизької міської ради «Разом до перемоги!».

В арт-галереї експоновані роботи арцизьких художників Тамари Ткач, Олександра Ткача, Сергія Слюсаря, Юрія Слюсаря та Володимира Афанасьєва, а також фотороботи Наталлі Рєу «Місто у кадрі».
Вартість придбаної картини на благодійність Ви визначаєте самі, але мінімальними є 2000 грн. Вартість фоторобіт починається з 300 грн. Та запевняю, ці роботи коштують набагато більше. Тож, приходьте, обирайте, купуйте та допомагайте нашим воїнам.
Важливо!
Зібрані кошти увійдуть у загальний збір Арцизької громади для допомоги ЗСУ. Більш того, на допомогу саме воїнів з Арцизької громади – на придбання дронів та тепловізорів. Детальний звіт публікується на офіційних сторінках.
Запрошуємо вас завітати до галереї та зануритися в атмосферу мистецтва та творчості. Ви не тільки зможете насолодитися неймовірними роботами митців, а й долучитися до важливої справи підтримки наших захисників.
Чекаємо вас у будні дні 9:00 до 16:00 за адресою: м.Арциз, вул. Свободи, 118а. Якщо виникли питання, дзвоніть за тел.. +380678718371.

Нехай мистецтво об’єднує нас, а наші зусилля допомагають тим, хто стоїть на сторожі нашої країни!