Арцизькі комунальники отримали від Проєкту USAID «Говерла» універсальний екскаватор-навантажувач

13:29, 26 декабря 2022

Сьогодні, 26 грудня, до Арцизької громади надійшла чергова допомога від міжнародного партнера, який працює в рамках Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку  (USAID) “Говерла”. Цього разу до Арциза прибув універсальний екскаватор-навантажувач британської компанії JCB.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Машина призначена виконувати фронтальні навантажувальні роботи, екскавацію, а також інші ландшафтні та землерийні процеси.  Техніка допоможе місцевим комунальникам оперативно усувати проблеми та забезпечувати важливі потреби громади.

Цей маневрений колісний спецавтомобіль також може бути задіяний для прибирання снігу на великих площах та ліквідації інших наслідків негоди.

Новий екскаватор-навантажувач передано до комунального підприємства “Благоустрій”.

Представник компанії JCB сервіс-інженер Валентин Нагорняк провів для працівників підприємства необхідний інструктаж з роботи на новому транспортному засобі та побажав вдалої й активної його експлуатації на благо жителів громади.

Арцизький міський голова Сергій Парпуланський висловлює щиру вдячність Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та  безпосередньо Проєкту “Говерла” за підтримку та співпрацю, чітке розуміння потреб громади та якісний організаційний та документальний супровід наданої технічної допомоги на всіх етапах.

У разі правильного обслуговування така спецтехніка може працювати на користь підприємства більше 10 років і стане незамінним універсальним помічником арцизьким комунальникам.