Арцизькі спортсмени взяли участь у відбірковому чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів

10:53, 31 марта 2023
24-26 березня на базі Західноукраїнського національного університету пройшов відбірковий чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів. У ньому взяло участь понад 350 самбістів з усіх куточків нашої країни.
У складі збірної команди Одеської області виступали і вихованці ДЮСШ Арцизької міської ради: Колєсник Софія СШ №5, Бірбінюк Максим СШ №4, Михайличенко Микита СШ №5, суддівський штаб представляв тренер-викладач Бобик Сергій Сергійович, суддя 2-ї категорії.
Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.
На кону стояв шанс потрапити до складу збірної країни, тому боротьба була безкомпромісною і самовідданою. Шкода, але не всім пощастило пробитися до фіналу. Вони справді дуже старалися. У результаті Михайличенко Микита посів 9-те місце, Бірбінюк Максим посів 5-те місце, Колесник Софія посіла 2-е місце. Бобика Сергія Сергійовича визнали одним із перспективних молодих суддів та запросили у травні місяці пройти семінар із підвищення суддівської категорії, який буде проходити в м.Київ.
Директор Арцизької ДЮСШ Сергій Лозанюк висловлює величезну подяку Арцизькій міській раді, Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради, керівникам закладів освіти, батькам за підтримку та розвиток спорту в громаді, допомогу юним спортсменам, за довіру та розуміння.