Арцизький міський голова анонсував створення Громадської ради Арцизької громади

14:20, 02 марта 2023

Арцизький міський голова провів зустріч із активними мешканцями нашої громади, під час якої обговорили питання створення Громадської ради.

Про це повідомляє прес-служби Арцизької міської ради.
До її складу увійдуть активні, ініціативні та небайдужі мешканці громади та громадські діячі.
Головна мета створення такої ради — взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю, підвищення рівня та якості життя на території громади, ефективна комунікація між мешканцями та владою.
Серед функцій Громадської ради – проведення консультацій із громадськістю задля налагодження системного діалогу органів виконавчої влади з мешканцями громади, підвищення якості підготовки управлінських рішень з важливих питань з урахуванням громадської думки, а також створення умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.
“Наразі вже створена ініціативна група з активних мешканців, які зацікавлені в якісних змінах у громаді та побудові ефективної комунікації громадськості з місцевою владою. Це Вєлєва Лариса, Вахрушева Ірина, Мазур Наталя, Ігор Ладо, Олександр Шунько, Олег Хомяк”, – зауважив міський голова.
Наступна зустріч має відбутися у квітні, під час якої будуть розглянуті ключові проблемні питання, винесені ініціативною групою та органами виконавчого комітету.
Як підкреслив Сергій Парпуланський, сьогодні ініціативність мешканців, їхнє щире бажання допомогти громаді посилює місцеве самоврядування та сприяє вирішенню багатьох питань на місцях. Головне – комунікувати та залучати всіх охочих до активного обговорення та генерування ідей та рішень.
Долучитися до громадської ради можуть усі небайдужі мешканці, які мають активну громадянську позицію, небайдужі до життя громади, бачать його проблеми та шляхи їх вирішення. За додатковою інформацією можна звернутися за номером: 0965883186, Наталія.

Варто зазначити, що громадські ради як консультативно-дорадчі органи в Україні утворюються переважно при центральних органах виконавчої влади та держадміністраціях, для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Прикладів ефективних громадських рад при органах місцевого самоврядування в нашій державі вкрай мало, що зумовлено низкою причин.

Попри це, громадськість та керівництво Арцизької громади націлені на розбудову конструктивної співпраці. Наскільки цей досвід стане успішним, залежатиме як від однієї, так і від іншої сторони.