Арцизький міський голова привітав переможців онлайн конкурсу “Кохання-зітхання 2023” до дня усіх закоханих

16:16, 15 февраля 2023

До Дня усіх закоханих Арцизька міська рада проводила онлайн-конкурс «Кохання-зітхання 2023», у якому взяли участь 27 пар з різних куточків Арцизької громади.

За умовами конкурсу учасники мали надіслати світлини зі своєю другою половинкою та розповісти історію свого кохання. У кожної пари, яка брала участь у романтичному змаганні, вона своя, особлива, неповторна та неймовірна.

Протягом тижня підписники групи Арцизької громади мали змогу підтримати пару, яка їм сподобалася, та проголосувати за неї. Після запеклого етапу голосування, яке проходило в офіційній групі Арцизької громади у мережі Фейсбук, 14 лютого було оголошено переможців конкурсу “Кохання-зітхання 2023”.

«Результати голосування виявилися настільки неочікуваними, що ми вирішили змінити умови конкурсу, – зауважив міський голова Сергій Парпуланський. – Через незначну різницю в голосах було прийняте рішення присудити перемогу у конкурсі двом парам: парі Теравських Володимира Антоновича та Майї Миколаївни з м. Арциза та парі Арнаут Миколи Ілліча та Єлизавети Петрівни з с. Нова Іванівка».

Пара Теравських пронесла своє кохання крізь усе життя – 49 років разом, і вдома, і на роботі!

Шлюбу Арнаут Миколи Ілліча та Єлизавети Петрівни, як і їх коханню, вже 66 років. Познайомилися вони у Молдові, у школі, куди потрапили за розподілом. Микола Ілліч читав фізику, а Єлизавета Петрівна вела уроки фізкультури для дівчаток старших класів із дитячого будинку. Через рік одружилися, переїхали в Україну, спочатку до с. Главані, а в 60-х роках повернулися до рідного села Нова Іванівка.

24 лютого минулого року подружжя відзначало свій 65-річний ювілей – залізне весілля! Кажуть, що цей день залишиться у їхній пам’яті надовго. Це був перший день війни, але Єлизавета Петрівна та Микола Ілліч увесь той день приймали привітання.

2 місце — пара Кричун Павла та Лариси з с. Плоцьк. Пара 37 років разом, 37 років душа в душу, 37 років вона його маленька дівчинка-студентка, а він її блакитноокий хлопець-будівельник!

3 місце також розділили дві пари: пара Шидєрових Радіона та Христини з с. Холмське та пара Колєснікових Наталі та Андрія з м. Арциза.

15 лютого у Арцизькій міській раді відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу.

Міський голова Сергій Парпуланський привітав закоханих із перемогою, вручив почесні грамоти та грошові сертифікати, а також побажав їм міцного здоров’я, сімейного затишку, гармонії та щасливих років спільного життя.

«5 пар. 5 різних неймовірних і неповторних історій кохання довжиною у все життя. Стосунки кожної з цих пар стануть прикладом для підростаючого покоління. Їм вдалося пронести вогонь кохання, підтримки та взаєморозуміння через усе своє життя.

Був неймовірно радий привітати наших переможців у конкурсі “Кохання-зітхання 2023”.

І просто не можу не поділитися вчинком наших переможців, який мене вразив:

Пара Теравських Володимира Антоновича та Майї Миколаївни пожертвували призові кошти на ЗСУ. А пара Шидєрових Радіона і Христини побажали віддати свій призовий сертифікат дівчинці Валентині Ніковій на лікування», – поділився враженнями від шляхетного рішення переможців конкурсу міський голова.

Арцизька міська рада дякує усім учасникам за активну участь у конкурсі! Кохайте та будьте коханими!