Арцизький міський голова відзвітував про розподілення генераторів, отриманих в якості гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів

15:21, 15 февраля 2023

Після ракетних ударів росії по енергетичній інфраструктурі нашої країни та тривалих блекаутів товаром номер один для українців та бізнесу стали генератори, ціни на які злетіли і на ринку виник дефіцит. Розуміючи, що свою ідею – залишити Україну без електроенергії і тепла – агресор буде послідовно втілювати, міський голова Сергій Парпуланський розпочав перемовини з благодійними фондами, іноземними партнерами та містами-побратимами щодо можливості отримання як малопотужних, так і великих генераторів для забезпечення стабільної роботи об’єктів критичної інфраструктури громади.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

– Загалом з початку повномасштабної війни ми отримали 48 генераторів, які на сьогоднішній день розподілені на 40 пунктів місцезнаходження, – зазначає міський голова Сергій Парпуланський.

Щоб уникнути розповсюдження недостовірної інформації та з метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності Арцизької міської ради, міський голова Сергій Парпуланський надав звіт за запитом мешканців громади щодо розподілення отриманих генераторів.

Постачальниками генератораторів виступили 7 організацій:

• «Ротарі Клуб Ізмаїл»;

• Проєкт «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)/EU4ResilientRegions»;

• Благодійна організація «Благодійний фонд «Чистий Київ»;

• «ERMSTALHILF Simon Nawothni»;

• «Говерла»;

• «Червоний Хрест»;

• Болградська РВА.

Отримані в якості гуманітарної допомоги генератори Арцизька міська рада розподілила у Арцизі та у таких селах: Виноградівка, Делень, Задунаївка, Нова Іванівка, Кам’янське, Надеждівка, Прямобалка, Новоселівка, Холмське.

З-поміж отриманих генераторів у разі надзвичайної ситуації 8 генераторів зарезервовано для пунктів обігріву. Ще два, отримані 13 лютого 2023 року від Спільноти бессарабських німців, поки що не розподілені.