Арцизький міський голова взяв участь у IX Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування у Львові

13:55, 27 сентября 2022

Минулого тижня у Львові відбувся IX Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, у якому взяли участь представники понад 100 громад України. Ця подія об’єднала народних депутатів, голів місцевого самоврядування, експертів та високопосадовців для обговорення викликів та перспектив розвитку міст в Україні під час війни.

Арцизьку громаду на заході представляв її голова Сергій Парпуланський.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Спікерами форуму були голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, народні депутати України, інші представники державної влади та місцевого самоврядування. Модерував засідання мер Львова Андрій Садовий.

У форматі панельних дискусій спікери говорили про нові виклики для громад, життя в умовах війни, бюджет, енергетичну безпеку та опалювальний сезон, новий закон про місцеве самоврядування. Учасники зібрання обмінялися кращим досвідом підготовки до кризових ситуацій та роботи з внутрішньо переміщеними особами, а також про агломерації.

За результатами форуму напрацьовано резолюцію, яку буде направлено до центральних органів влади – Офісу Президента та Верховної Ради України.