Арцизький міський голова завітав до родин-переселенців з Лисичанська

14:33, 07 октября 2022
Сьогодні Арцизький міський голова Сергій Парпуланський завітав до 3 родин ДБСТ (дитячих будинків сімейного типу), які приїхали до Арцизької громади з м. Лисичанськ Луганської області у кінці серпня.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Разом з керівником Служби у справах дітей Арцизької міської ради Оленою Чебан міський голова передав сім’ям гуманітарну допомогу.
“Було приємно познайомитися з батьками та дітками родин-переселенців. Захоплююсь людьми, які безмежною любов’ю зігрівають серця дітлахів сімейним теплом, зцілюють розчаровані дитячі душі, надають впевненості у завтрашньому дні та виховують гідних особистостей”. – наголосив очільник громади.
У родинах виховується 30 дітей різного віку. Аби вони відчували себе як удома, керівництво громади взяло за мету створити максимально сприятливі умови для проживання людей, які були змушені покинути свої домівки. Ще в вересні  ці родини отримали гуманітарну допомогу від благодійної організації «ACTED» у вигляді меблів (письмові столи, стільці та шафи), побутової техніки та гігієнічних наборів.
“Арцизька міська рада підтримуватиме й усіляко допомагатиме в забезпеченні гідних умов проживання та адаптації родин в зовсім новому для них регіоні”, – підкреслив Сергій Парпуланський.