Арцизький міський голова зустрівся з активною молоддю громади на «відверту розмову з мером»

09:41, 08 декабря 2022

Вчора в День місцевого самоврядування активна, креативна та творча молодь Арцизької громади зібралася на відверту розмову з головою громади Сергієм Парпуланським.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької місбкої ради.

Зустріч відбувалася у неформальній обстановці у Арцизькій міській публічній бібліотеці, де присутні могли поставити питання, що їх цікавлять.

Дитинство, перша робота, сім’я, кар’єра, життєдіяльність громади, подальші плани на життя – у форматі жвавого невимушеного діалогу проходила зустріч голови громади з молоддю.

Учні – Чербаджи Яна, Мусафір Олександра, Камбур Кирило, Коренюк Олександра, Арабаджі Анастасія, Терзі Віктор, Наркузієва Любов, Кострова Лілія, Чербаджи Людмила, Чумак Дмитро, Павлова Марія, Дондов Дмитро, Гуцан Алла, Бір Наталія, Кастрамицька Вікторія, Сотник Ангеліна, Топал Дарина, Довганюк Дар’я, Атанасій Людмила, Станков Станіслав, Мігова Людмила та Михайлова Людмила – під час зустрічі почули від голови відповіді й на питання, які найбільше хвилюють молодь. Зокрема, про якість системи освіти, про вибір майбутньої професії, про підтримку молоді.

Очільник громади відзначив, що готов до співпраці з молоддю у проєктах розвитку місцевих ініціатив. Зокрема, розповів про Бюджет участі для молоді та запропонував учням розробити проєкти, які можна буде реалізувати на рівні громади.

Наприкінці зустрічі Сергій Парпуланський подякував присутнім за актуальні, цікаві та неочікувані запитання та побажав сміливості в свої думках та ідеях!