Арциз: міжнародний флешмоб «Global Shevchenko»

15:07, 10 марта 2017
Арциз

До Дня народження Тараса Шевченка громадські організації «Батьківщина Молода» та «Ukrainians» організували міжнародний флешмоб «Global Shevchenko». Мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники, встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про його визнання та любов українського народу.

Молодь Арцизу і району також приєдналась до цієї акції. З 20 лютого до 8 березня усі бажаючи робили фото/селфі біля пам’ятника Тарасу Шевченку та опубліковували його на офіційній сторінці флешмобу, а також на своїх сторінках в соціальних мережах, обов’язково вказавши, що фото зроблено в місті Арцизі Одеської області.

9 березня, в День народження великого Кобзаря, о 16:00 учні арцизьких шкіл разом з українцями усьому світу прийшли до пам’ятника Тарасу Шевченку та одночасно зачитали вірш «В казематі» (Мені однаково, чи буду…). За годину до того, о 15:00, відвідувачі Арцизької районної бібліотеки читали улюблені поетичні твори поета. Це було найбільше одночасне читання Шевченка в історії.

Після флешмобу його учасники поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.