«Арцизькі зірочки» – здійснення дитячих мрій» (фото)

10:10, 12 октября 2017

Обдарованим дітям дуже важливо розкривати свій потенціал і показувати свої вміння іншим людям. Саме  демонстрація свого таланту допомагає дітям розвиватися творчо і відкривати в собі нові грані. Виступ на сцені дозволяє дитині відчувати себе впевненіше в повсякденному житті і в спілкуванні з оточуючими. У сучасному світі ці якості дуже важливі для досягнення людиною успіху.

Тому традиційно у жовтні місяці Центр дитячої та юнацької творчості м. Арциз запрошує усіх бажаючих до Будинку культури на щорічний вокальний конкурс для молодших школярів «Арцизькі зірочки – 2017». Цей конкурс дає можливість дітям 6-10 років здійснити свої мрії, виступити на сцені і голосно заявити про свої здібності. Учасниці з 7 шкіл району влаштували для маленьких глядачів свято музики і пісні. Дівчата всім присутнім дарували гарний настрій та позитивні емоції. Кожна з них отримала Дипломи від відділу освіти, молоді та спорту Арцизької РДА та від журі титул:

Крецу Альбіна з Теплицької ЗШ І-ІІІст. – «Весела нотка»,

Міталі Ксенія – «Веселкова надія»  та Глуган Вікторія – «Артистична співачка» з Садовської ЗШ І-ІІ ст.,

Федоруца Анастасія з Арцизької ЗШ І-ІІ ст. № 3 – «Срібний дзвіночок»,

Агатій Олександра з Надеждівської ЗШ І-ІІІст. – «Співоча надія»,

Стронська Анастасія з Арцизької ЗШ І-ІІІст № 5 – «Надія шоу-бізнесу»,

Тельпіс Кіра з ОНЗ «Арцизький НВК «ЗШ І-ІІІ ст № 1 – гімназія-МНВК- ДНЗ» і Недялкова Валерія з Виноградівської ЗШ І-ІІІ ст. – «Арцизька зірочка».

Виступ на головній районній сцені став для маленьких зірочок першим кроком до великого успіху. Від спонсорів цього конкурсу: Карайвана Андрія – депутата Арцизької райради та Куцарєва Олексія – директора Арцизького хлібзаводу, кожна учасниця отримала подарунок на пам’ять та солодкий приз.

Читайте также: “Власти Арцизского района заботятся об одаренных учениках”