Арцизький район: в Надеждівській школі пролунав дзвоник миру (фото)

13:14, 22 сентября 2017
голуб миру

21 вересня відзначається Міжнародний День Миру. Це свято мільйонів людей, воно охоплює багато країн та регіонів і закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього. На жаль, нинішній День Миру затьмарює наша спільна біда — не вщухають бої, гинуть патріоти, наші співвітчизники.

В Надеждівській ЗШ І-ІІІ ст. Арцизького району 21 вересня були організовані виховні заходи, присвячені популяризації миру. В усіх класах пройшли уроки миру, під час яких, у тому числі, звучали слова гордості за свою країну. Дітям наголошували на важливості мирного життя, творення добра та збереження взаєморозуміння в Україні. Учні 5 класу зробили паперових голубів для сучасних героїв — учасників АТО. А старшокласники влаштували флешмоб «Дзвін миру», після якого задзвонив шкільний «дзвоник миру», що сповіщав про спільне прагнення до встановлення миру у нашій державі. Наприкінці уроку школярі створили фігуру голуба миру, який символізує послання миру всій Україні.

Проведені заходи ще раз привернули увагу підростаючого покоління до важливості мирного співіснування та стали яскравим свідчення жагучого прагнення людей до повернення миру у рідну країну.