Бахмут як місто більше не існує – Буданов

20:31, 31 декабря 2022

Бахмут як місто більше не існує, певні райони відновленню не підлягають, а наступальний потенціал окупантів не вичерпується, хоча вони несуть величезні втрати. Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов під час інформаційного телемарафону.

“Військова ситуація там не катастрофічна. Якщо вас цікавить моє враження, там катастрофа з самим містом… На мою думку, він більше як місто не існує. Певні райони точно відновленню не підлягають. Окупанти абсолютно зруйнували, зробили непридатним для життя ціле місто”, – сказав він.”Вони несуть там величезні втрати. В інтернеті ви, напевно, бачили багато роликів, поля трупів, коли труп на труп кладуть, як мішок з піском – це реальна правда”, – розповів він.

Буднов наголосив, що наступальний потенціал окупантів не вичерпується.

“Так, він не може вичерпатися. Вони постійно закликають нових людей. Вони кидаються хвилями. Хвилі йдуть: скосили – інша, наступна і так далі… Мобілізаційний ресурс в росії дуже значний. Вони можуть закликати людей ще дуже довго”, – додав Буданов.