Бібліотеки Арцизької громади у 2023 році відвідали понад десять тисяч читачів

12:41, 23 ноября 2023

10 277 – саме стільки читачів відвідали бібліотеки Арцизької громади за останні десять місяців

Відділу культури та туризму підпорядковані 13 бібліотек: Арцизька міська публічна бібліотека (АМПБ) та її філіали (10 розміщенні у селах громади, і ще 2 — у місті Арциз). Про це інформує Арцижчина культурна та туристична.

Бібліотеки в основному оснащені комп’ютерами і мають підключення до мережі Інтернет.

У сучасних реаліях бібліотеки — вже не просто місця для читання, це місця для всебічного і різностороннього розвитку мешканців. Тому Арцизька МПБ разом з філіалами мають широкий спектр послуг. тут можна обрати для себе книгу на вечір, адже бібліотеки мають колекцію літератури різноманітних жанрів для всіх вікових категорій.

Бібліотеки надають цілу низку корисних та сучасних послуг для жителів громади, зокрема електронно-сервісні: електронна реєстрація в дитячий садочок; електронний запис на прийом до лікаря; створення особистого кабінету на сайті ДТЕК і внесення даних щомісячно; допомога в реєстрації додатку в Дії; реєстрація в соціальних мережах, самостійна робота на комп’ютері; доступ до ресурсів Інтернет, електронної пошти та інші (скористувалося понад 400 осіб).

На базі міської бібліотеки можна вивчати англійську мову. Тут є курси для дорослих і малих мешканців
громади. Також функціонують клуби за інтересами: студія раннього розвитку «Смайлик», студія «Готуємося до школи разом», студія «Жива глина».