Білгород-Дністровський та польске місто Сопот підписали угоду про співпрацю: що вона передбачає

11:24, 06 января 2023

Білгород-Дністровський підписав угоду про співпрацю з польським містом Сопот. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Віталій Граждан.

За словами мера, з перших днів війни, саме друзі з міста Сопот одними з перших почали допомагати громаді Білгорода-Дністровського, споряджаючи гуманітарні вантажі до міста. А до повномасштабного вторгнення Росії, між містами було налагоджено тісну співпрацю, обговорювалася реалізація спільних проєктів, в галузі освіти, культури, спорту та туризму.

“Спільно з делегацією міста Сопот, ми відвідали пункти незламності Білгорода-Дністровського та Центр допомоги мешканцям міста, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, обговорили ряд питань подальшої співпраці, зокрема щодо участі у грантових програмах та обміну досвідом зі спеціалістами муніципалітету Сопота щодо їх написання, подальше співробітництво в питаннях гуманітарної допомоги та посилення енергетичної безпеки нашого міста, а також обмін досвідом в питаннях роботи муніципальної варти на прикладі роботи даної служби у м. Сопот”,- зазначив Віталій Граждан.