Біля історичної пам’ятки м. Арциз скіфського кургану місцеві мешканці організували стихійне сміттєзвалище

10:48, 05 октября 2022

Скіфський курган – одна з найстаріших історичних пам’яток міста, візитівка нашої громади «за допомогою» мешканців перетворюється на стихійне сміттєзвалище. Біля кургану місцеві скидають побутові й будівельні відходи, повністю ігноруючи Правила благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Виявили нещодавно організоване сміттєзвалище небайдужі мешканці, які щодня ходять у цьому напрямку на роботу до міста та були неприємно враженні побаченою картиною.

На жаль, така картина свідчить лише про те, що навіть історична пам’ятка для містян нічого не значить.

Керівництво громади звертається до активних небайдужих мешканців: якщо ви стали свідками порушення благоустрою та засмічення територій населених пунктів громади, повідомляйте про це відділ ЖКХ Арцизької міської ради або звертайтесь на гарячу лінію:

+38 (096) 04 – 565 – 04; +38 (099) 04 – 565 – 04; +38 (099) 04 – 565 – 04; +38 (04845) 3 – 10 – 63.

До порушників благоустрою будуть застосовані відповідні штрафні санкції.

‼️ Арцизька міська рада акцентує вашу увагу, що згідно Правил благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади:

• Забороняється вивезення та розміщення відходів, сміття, снігу, листя, льоду та інше в не призначені для цього місця.

• Забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів у підземних горизонтах, на території міста, на територіях природно-заповідного фонду, на землях природоохоронного, рекреаційного та історико-культурного призначення, в межах водоохоронних зон та зон санітарної охорони водних об’єктів, в інших місцях.

‼️ Також зауважимо, згідно статті 152 КУпАП за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачається адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб та підприємців – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

🙏🏻 Закликаємо: любіть наш край, не засмічуйте довкілля! Тільки ми, мешканці громади, можемо зробити наші населені пункти чистішими, кращими та зеленішими.