Боксерка з Арциза Анастасія Коваленко здобула перемогу в столичному чемпіонаті

10:34, 03 апреля 2024

У період з 27 по 30 березня відбувся чемпіонат Києва з боксу, у спорткомплексі КНУБА, серед чоловіків та жінок до 22-х років, де взяла участь уродженка Арциза – Анастасія Коваленко.  

Це був не просто чемпіонат за звання найкращих. Він був проведений на честь вшанування пам’яті загиблого героя – дворазового чемпіона Європи з боксу, фіналіста юнацьких Олімпійських Ігор, Максима Галінічева, який загинув боронячи Україну від російської агресії. Чемпіонат став місцем, де молодь мала нагоду не тільки продемонструвати свої навички та здібності, але й вшанувати пам’ять тих, хто віддав найцінніше за майбутнє нашої країни.

Участь у змаганнях взяли боксери з Черкаської, Полтавської, Одеської областей та міста Київ. Кожен поєдинок був надзвичайно емоційним та напруженим.

На чемпіонаті Анастасія Коваленко представляла боксерський клуб «Арес» міста Умань Черкаської області під керівництвом тренера Віктора Петриченко і здобула золоту медаль. На арені боксерка не просто продемонструвала спортивну майстерність, а й глибокий патріотизм, силу духу та непохитну віру в перемогу.

«Дякую моїй команді, моїм тренерам та родині! Слава Богу за все, далі тільки вперед!», – підсумувала спортсменка у соціальних мережах.