Братчук прогнозує на Одещині розповсюдження кремлівськими «фейкометниками» нових видів вкидань

10:48, 28 сентября 2022

На Одещині підрозділи інформаційно-психологічних спецоперацій рф можуть почати розповсюджувати фейки про уявні референдуми для входження певних територій регіону або до складу Молдови, або до Румунії. Наразі кремлівські «фейкометники» активно просувають в соціальних мережах інформацію про бюлетені, що нібито надійшли до Львівської обласної військової адміністрації, з наміром провести в області референдум для приєднання до Польщі.  Таким чином росіяни намагаються відволікати увагу від псевдореферендумів на тимчасово окупованих українських територіях.

Такі прогнози сьогодні, 28 вересня, озвучив у своєму відеозверненні речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає інформаційна агенція  «Юг. Today».

За словами речника ОВА, ганебна ситуація з псевдореферендумами на Сході та Півдні України для рашистів триватиме ще якийсь час, бо ЗСУ поступово звільняють окуповані території.

Сергій Братчук вкотре порадив мешканцям Одеської області дотримуватися інформаційної «гігієни».

«Інколи дивуєшся, що цілком адекватні люди ведуться на подібні ворожі вкидання. В таких випадках хочеться сказати: мийте руки та читайте правильні телеграм-канали, поменьше перебувайте в соціальних мережах, бо ж потрібен розумовий відпочинок. Краще долучіться до оборони України, – це правильно і вигідно, бо ми звільняємо від окупантів свою країну», –  підкреслив Братчук.