Буданов припустив наступ росіян на Суми

11:37, 14 мая 2024

Атаки росіян в Харківській області триватимуть ще три-чотири дні, після чого очікується, що ворог зробить “потужний наступ” у напрямку Сум, вважає очільник ГУР.

Українська армія стабілізує фронт у Харківській області протягом наступних кількох днів. Але Росія може почати новий наступ у Сумській області. Про це сказав очільник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов в коментарі для газети The New York Times, оприлюдненому напередодні.

“На даний момент наше завдання – стабілізувати лінію (на Харківщині – ред.), а потім почати відкидати їх (росіян – ред.) через кордон”, – сказав він, додавши, що наплив українських резервів зумів “частково порушити їхні плани”.

За оцінками Буданова, атаки росіян в Харківській області триватимуть ще три-чотири дні, після чого очікується, що ворог зробить “потужний наступ” у напрямку Сум.

Водночас, Павло Величко, український офіцер, який діє поблизу російського кордону на Сумщині, повідомив, що останнім часом посилилися російські обстріли околиць Сум.

“Я уявлення не маю, чи має це якесь значення, тому що ці місця і так часто зазнавали обстрілів. У будь-якому випадку ми в повній бойовій готовності”, – сказав він.