Через тотальну економію електроенергії вуличне освітлення в Арцизькій громаді вмикатися не буде

16:20, 20 октября 2022

В усіх населених пунктах Арцизької громади через критичну необхідність економити електроенергію значно скоротиться час роботи вуличного освітлення. Про це у відеозверненні повідомив очільник Арцизької громади Сергій Парпуланський.

“У зв’язку з руйнуванням генеруючих об’єктів електроенергії по всій Україні, у нашій громаді від сьогодні буде тимчасово вимкнене вуличне освітлення, – повідомив голова громади. – Як тільки ситуація стабілізується, вуличне освітлення буде відновлено.  Прошу поставитися з розумінням до ситуації. Це вимушені кроки, які необхідні для стабілізації енергетичної системи в час пікових навантажень”.

Відмітимо, з 20 жовтня по всій Україні вводиться обмеження постачання електроенергії. Воно поширюється на всі області країни, в тому числі і Одещину.

Це пов’язано з тим, що  19 жовтня російські окупанти ракетними ударами вчергове зруйнували декілька генеруючих об’єктів енергетичної інфраструктури України. Для їх відновлення, починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією.