Деякі дитячі майданчики Арцизу укомплектували новими дерев’яними гойдалками

14:43, 27 сентября 2022

В Арцизі деякі дитячі майданчики укомплектували новими дерев’яними гойдалками. Конструкції виготовили місцеві майстри та працівники КП «Благоустрій».

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

“Сьогодні важко собі уявити дитячий майданчик без гойдалок. Адже це чудове заняття для дітей різного віку. Вони допомагають розвивати координацію та велику моторику, а також чудовим засобом для розвитку почуття рівноваги», – розповіли у міськраді.

Арцизькі майстри по дереву вирішили самостійно виготовити дитячу гойдалку та встановити на дитячих майданчиках, де їх не вистачало, а саме по вул. Лінія 8 та вул. Довженка (Чкалова). Тепер для розваги дітей доступні не тільки пісочниці, балансири, лавки та гірки, а й великі зручні гойдалки.

Втілювали ідею у життя та виготовляли елементи майбутніх гойдалок талановиті працівники КП «Благоустрій». Щоб продовжити термін експлуатації дерев’яних конструкцій та захистити від шкідників, їх обробили сертифікованими спецрозчинами та оліями. Таким чином і гойдалка, і діти, які проводитимуть тут своє дозвілля, убезпечені від неприємних несподіванок.

“Кожен створений та укомплектований безпечний дитячий майданчик – радість для малюків, можливість активно розвиватися та, звичайно, допомога для батьків. Сподіваємося, що маленьким мешканцям нашого міста буде тут цікаво та весело! – зазначили у прес-службі.