ДЕНЬ ПОДАТКІВЦЯ УКРАЇНИ В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ: ПРАЦЮЄМО НА ЕКОНОМІКУ ДЕРЖАВИ

14:05, 04 июля 2022

Робота податкової служби Арцизької громади у сучасних воєнних реаліях дала можливість не тільки наповнювати міські бюджети, завдяки яким наш рідний край живе і зберігає економічну стабільність, а й спрямовувати значні кошти до державного бюджету.

Отже, сьогодні провідна роль податкової служби, як ніколи, має величезне значення для нашої країни.

З нагоди Дня податківця України, сьогодні, 4 липня, Арцизький міський голова Сергій Парпуланський та голова Болградської РВА Генадій Бамбура привітали та нагородили Почесними грамотами податківців Арцизької ТГ.

Голова міськради підкреслив, що від щоденної праці Податкової служби залежить наповнення бюджету всіх рівнів, виконання соціальних програм та економічна стабільність Арцизщини. Адже чим більше податкових надходжень в громаді, тим вищий рівень життя населення та більше можливостей для розвитку інфраструктури.

«Дякую за відповідальне виконання службових обов’язків та самовіддану боротьбу з порушниками та «тіньовою» економікою. Бажаю Вам невичерпної енергії та зміцнення партнерських відносин з платниками податків. Нехай ваш професіоналізм, досвід та самовідданість завжди мають повагу у суспільстві», – додав Сергій Парпуланський.

З нагоди професійного свята – Дня податківця України, ураховуючи значну роль у реалізації державної податкової політики, за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків грамотою Арцизької міської ради було нагороджено колектив Головного управління ДПС в Одеській обасті.

Також до привітань долучився голова Болградської РВА Генадій Бамбура, який нагородив Почесною грамотою Башли Ольгу Василівну за багаторічну сумлінну працю, ефективне провадження в роботі новітніх технологій, формування позитивного ставлення суспільства до податкової системи держави та з нагоди Дня податківця України.

«Ви працюєте у період дії воєнного стану, як потужна команда, яка якісно адмініструє податки, якісно надає сервіси, проводить роз’яснювальну роботу серед платників податків», – зазначив Генадій Бамбура.