Дитячі садочки Арцизу передали подарунки військовим на передову

, 09:27, 16 ноября 2022

Заклади дошкільної освіти Арцизької громади провели зустрічі з військовими, які несуть службу на передовій та передали подарунки та необхідні речі.

Мешканці Арцизької громади продовжують допомагати своїм землякам, які у важкий для України час стали на захист рідної землі.

Так, в жовтні заклади освіти Арцизької громади підтримали ініціативу Департаменту освіти і науки Одеської ОВА та активно беруть участь у онлайн-челенджі #Освіта_Одещини_вдячна_Героям.
Усі заходи, які були заплановані закладами освіти у рамках челенджу, були направлені на підтримку наших бійців.
Діти з батьками та вчителями не просто виготовляли вироби ручної роботи або пекли смаколики, вони зв’язалися з захисниками з нашої громади, з’ясували їх потреби та адресно допомагали кожному. Допомогу відправляли у різні куточки країни, де зараз перебувають наші військовослужбовці.
А на цьому тижні одразу у двух закладах дошкільної освіти м. Арциз «Росинка» та «Сонечко» відбулися зустрічі з військовими, які несуть службу на передовій.

Під час зустрічі педагогічні колективи передали нашим воїнам-захисникам зібрану під час благодійних акцій грошову допомогу, а також засоби гігієни, ліки та подарунки.