Для мешканців Арцизької громади державні послуги стануть ще доступнішими

12:54, 07 февраля 2023

Арцизька громада сьогодні отримала мобільний офіс – портативне робоче місце адміністратора ЦНАП. Це комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінне надання адміністративних послуг за місцем перебування громадян.

Про це повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський на своїй сторінці у Фейсбук. 

“Незабаром мешканці сіл, особи з інвалідністю, люди похилого віку та громадяни, які не мають можливості дістатися до відділу ЦНАП міста, зможуть отримати необхідні адмініпослуги на місцях. Завдяки мобільному ЦНАП мешканці зможуть тепер просто вдома зареєструвати місце проживання, оформити субсидії, пільги, отримати нормативно-грошову оцінку земельної ділянки та інші послуги”, – відмітив міський голова.
Валізка укомплектована ноутбуком, сканером, принтером, Wi-Fi роутером для доступу до Інтернету, акумулятором, терміналом для здійснення платежів, веб-камерою тощо.
Спеціалісти Арцизького ЦНАПу вже пройшли детальний інструктаж щодо особливостей роботи на даному сучасному обладнанні.
Міський голова Сергій Парпуланський подякував за підтримку громади та надану допомогу Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).