Для сільських дітей Арцизької громади створюють умови доступу до позашкільної освіти

, 10:36, 04 июля 2023

Батькам учнів сільських шкіл пропонують пройти опитування щодо залучення учнів сільських шкіл до занять у закладах позашкільної освіти м. Арциз та організації підвозу учнів до цих закладів.

Про це повідомила прес-служба Арцизької міської ради.

З метою забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей у Арцизькій громаді діє розгалужена система позашкільної освіти.

Так, це і Арцизька художня школа, і школа мистецтв, і спортивна школа (ДЮСШ), і Центр дитячої та юнацької творчості.

У ЦДЮТі працюють гуртки художньо-естетичного, технічного, натуралістичного, краєзнавчого спрямування, які направлені на всебічний розвиток дитини.

Результатом постійного пошуку і розвитку творчих здібностей учнівської молоді, залучення дітей до світу творчості стають нагородження вихованців грамотами обласного та всеукраїнського рівнів.

Значна увага в громаді приділяється й естетичному та духовному вихованню дітей. Як результат, учні художньої школи та школи мистецтв неодноразово стають переможцями в обласних та міжнародних конкурсах.

Велика увага приділяється і питанню розвитку фізичної культури і спорту. У громаді функціонує дитячо-юнацька спортивна школа, де діють секції з футболу, волейболу, баскетболу,спортивної акробатики, дзюдо та самбо та ін..

«Маємо створити всі необхідні умови для охоплення позашкільною освітою максимальної кількості дітей, приділяючи особливу увагу дітям з сільської місцевості. Зокрема, залучення учнів сільських шкіл до занять у закладах позашкільної освіти м. Арциз та організація підвозу учнів до цих закладів», – підкреслив міський голова Сергій Парпуланський.

З метою забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей, та вивчення питання залучення учнів сільських шкіл до занять у закладах позашкільної освіти м. Арциз та організації підвозу учнів до цих закладів, батькам пропонують пройти коротке опитування за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeD8-DqG06K-wTwfnDXB-Yli6Ocu7ZEaoT9lQNr3BbEMTvGqA/viewform?fbclid=IwAR0VaN3t4KudwWc80BKMHxg3bnLLhEWR7VI7ivCO5kI3udYOKs4JvOVqzwc