Для скарг та пропозицій: у Арцизькій лікарні встановили «скриньки довіри»

10:48, 05 мая 2023

Відвідувачі Арцизької центральної опорної лікарні відтепер мають змогу залишити відгукищодо роботи медзакладу і пропозиції щодо поліпшення якості медичного обслуговування.

Про це повідомив Радник міського голови з питань охорони здоров’я Олександр Степаненко, інформує офіційний сайт Арцизької міської ради.

«За дорученням міського голови, з метою оптимізації та покращення якості надання медичних послуг було встановлено відповідні скриньки, де кожен відвідувач лікувальних закладів може залишити своє звернення, зауваження або пропозицію та допомогти покращити рівень надання медичної допомоги мешканцям громади», – пояснює Олександр Степаненко.

«Скриньки довіри» встановили в поліклініці та в лікувальному корпусі на 1 поверсі.

Також відвідувачі медичних закладів можуть особисто звернутися до Радника по вівторкам з 9:00 до 16:00 та четвергам з 14:00 до16:00 (кабінет розташований в районі станції переливання крові) або по тел.: 048 45 6 20 92.

Окрім цього, щотижнево Радником міського голови з питань охорони здоров’я будуть відвідуватися відділення лікарні з метою отримання від пацієнтів зворотнього зв’язку щодо якості надання медичним закладом відповідних послуг.