До 50-річчя фотоклубу «Буджак» в Арцизькій громаді стартував триденний семінар-практикум «Буджак-23»

12:34, 22 сентября 2023

Легендарний фотоклуб «Буджак» відзначає 50-річчя. В рамках відзначення стартував триденний семінар-практикум «Буджак-23». Цей захід традиційно збирає навколо себе фотомитців з різних куточків не тільки Арцизької громади, а й усієї України.  

Відкриття семінару відбулося у Будинку культури. Право відкрити захід було надано засновнику фотоклубу «Буджак», почесному громадянину міста, журналісту та фотокореспонденту Володимиру Ковалю.

На виставці представлені роботи фотохудожників з Арциза, Сум, Луцька, Кілії, Миколаєва, Тарутине, Рені.

«Півстоліття тому любов до об’єктиву та фотографії об’єднала людей різних професій з різних куточків не тільки нашої громади, а й усієї країни. І сьогодні особливо приємно, що через стільки років “Буджак” й досі залишається місцем, де збирається творча інтелігенція, шанувальники та професіонали фотомистецтва. Я бажаю нашим фотографам приголомшливих ідей і вдалих кадрів, неймовірних історій і яскравих сюжетів. Але найголовніше – завжди отримувати задоволення від своєї роботи. Дивіться частіше на світ через об’єктив фотокамери, і радуйте інших своїми унікальними світлинами!», – зазначив міський голова Сергій Парпуланський, вітаючи членів клубу з ювілеєм.

Згідно із затвердженою триденною програмою, семінар-практикум розпочався з Арцизу та продовжить автобусна екскурсія селами Арцизької громади – Прямобалка, Главані та Задунаївка.