ДТЕК Одеські електромережі перевірять щодо дотримання графіків відключення світла

16:01, 11 января 2023

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перевірить ДТЕК Одеські електромережі щодо дотримання графіків відключення світла з огляду на звернення споживачів.

Про це повідомили у прес-службі НКРЕКУ, – передає ІНТЕНТ.

Також перевірки дотримання графіків очікують:
ПрАТ “Волиньобленерго”;
ПрАТ “ДТЕК Київські електромережі”;
ПрАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі”;
АТ “Полтаваобленерго”;
АТ “Прикарпаттяобленерго”;
АТ “Хмельницькобленерго”.

У документі зазначено, що основними проблемами, з якими звертаються зі скаргами споживачі, є нерівномірне відключення електроенергії, відсутність чи неактуальність інформації про перерви в електропостачанні, недотримання графіків аварійних відключень, а також надання некомпетентних відповідей споживачам на гарячій лінії.

Зазначимо, за словами директора Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної військової адміністрації Антона Шалігайла на Одещині з початку тижня в регіоні застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії. Раніше промислові підприємства та комерційні установи Одещини відгукнулися на заклик обласної військової адміністрації та максимально обмежили споживання електроенергії у святкові дні. Тож світло не вимикали. Цьому також сприяла тепла погода, що дозволило зменшити навантаження на електромережі.

Але повернення до роботи промисловості та суттєве зниження температурних показників у країні, що призводить до підвищеного споживання енергоносіїв, змусили повернутися до вимкнення електроенергії за графіками.

Нагадаємо, у грудні міністерство енергетики повідомило, що за результатами перевірок щодо нестабільного електропостачання, проведених Держенергонаглядом, найбільшу кількість порушень зафіксовано у Волинській, Київській, Полтавській, Миколаївській, Одеській областях та м. Києві, найменшу кількість порушень наразі виявлено в Івано-Франківській , Кіровоградський. та Рівненській областях.