Двадцять років самовідданої роботи в арцизькій школі

16:51, 02 октября 2017
учитель

При згадці про першого вчителя у нашій пам’яті спливають найкращі роки дитинства, спогади про людину, яка однією з перших прищеплювала  нам людяність, любов до Батьківщини, до праці.

Саме такою людиною для багатьох мешканців Арцизу є вчитель початкових класів Арцизької  ЗШ І-ІІ ступенів №3 Павлова Олена Миколаївна, яка  цього року відзначає  ювілей своєї  педагогічної  діяльності .

20 років  тому, закінчивши Білгород-Дністровське педагогічне училище, вона  попрямувала за покликом серця. Усе життя Олени Миколаївни — це невтомний  пошук  особливих ключів до дитячих  сердець. За роки роботи в школі вона виробила власний педагогічний стиль, для якого властиві турбота  про учнів, їх розвиток, творче мислення  і високий моральний дух. Кожен її урок — це цікава подорож  у незвіданий світ науки, це гра і навчання досягненню успіху, пізнання нового і радість творчого пошуку .

Поряд зі своїми вихованцями  наша героїня постійно вдосконалює свій фаховий рівень — цього року заочно здобула вищу освіту в Південноукраїнському педагогічному університеті  ім. К.Д.Ушинського. Колектив школи пишається досягненнями колеги, бо її робота — найкраще свідчення того, що сучасний вчитель має постійно розвиватися і йти у ногу з часом.