Ексчемпіон світу з боксу Ломаченко потрапив до Реєстру держзрадників

12:27, 04 января 2023

Колишній чемпіон світу у трьох дивізіонах та олімпійський чемпіон 2008 та 2012 років з боксу Василь Ломаченко включений до Реєстру держзрадників, що ведеться рухом ЧЕСНО, передає інформагенція «Юг.Today»

Підставою для внесення боксера до Реєстру стала його публікація в Інстаграм відео проповіді митрополита Лонгіна, архієрея УПЦ Московського патріархату.

У своїй проповіді Лонгін говорить про те, що «українська держава розпочала війну проти Бога, проти церкви господньої та проти українського народу», що є одним із ключових наративів російської пропаганди щодо низки обшуків СБУ у приміщеннях московського патріархату.

У своєму дописі до відео Ломаченко закликає підписників «показати, наскільки вони вірні Батькові нашому небесному і Матері нашої церкви, чи справжні ми православні, і чи віримо ми взагалі по справжньому в Бога, і наскільки ми віддані Йому».

За словами Ломаченка, «справжній православний проявить себе саме в найважчу хвилину для нашої церкви».

Після хвилі критики у коментарях Ломаченко зробив ще один пост із ключовим повідомленням: «Той, хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає. Усі мають вуха, але не всі мають вуха, щоб слухати».

Раніше у грудні Ломаченко опублікував фото Митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки, проти якого ввела санкції РНБО.

Водночас боксер вітав своїх підписників з Днем Збройних Сил України, а також долучився до лав Тероборони Білгорода-Дністровського на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.