Енергетики в Одесі продовжують готуватися до зими: наразі спеціалісти провели тренування

15:33, 19 сентября 2023

В Одеському регіоні енергети продовжують готуватися до опалювального сезону 2023-2024. Сьогодні в ДТЕК повідомили, що в компанії провели тренування разом із відповідальними за електрогосподарство об’єктів критичної інфраструктури міста: лікарні, котельні, станції водоканалу тощо. Головна мета – відпрацювати алгоритм роботи об’єктів критичної інфраструктури від резервних джерел живлення. Наразі в ДТЕК зазначили, що більшість об’єктів “критики” мають генератори і час переходу від зовнішнього живлення на резервне склав від 3 до 40 хвилин.

“Звичайно, десь ми виявили недоліки в роботі, відповідно – надали рекомендації. Але в цілому ми готові. Ворогу нізащо не вдасться нас зламати”, – йдеться в повідомленні.

Наразі відомо, що критична інфраструктури Одеського регіону на 85% забезпечена генераторами: з них 75% – це водоканали, 95% – об’єкти теплоенергетики. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Карпич, заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської обласної військової адміністрації

Крім того, експерти повідомляють, що соціальна сфера та житлово-комунальне господарство Одещини на 94% готові до сезону 2023-2024. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Карпич, заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської обласної військової адміністрації.