Голова Одеської ОВА на зустрічі з міністром енергетики наголосив на недостатності лімітів електроенергії для області

11:53, 13 января 2023

12 січня Одеську область з робочим візитом відвідав Міністр енергетики України Герман Галущенко. В рамках поїздки він зустрівся з начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченко.

Під час зустрічі посадовці торкнулися проблемних питань, які нині є в секторі енергозабезпечення регіону, повідомляє Одеська ОВА.

Максим Марченко, зокрема, наголосив на недостатності лімітів електроенергії для області та нерівномірності розподілу навантаження.

Окремо начальник ОВА акцентував увагу на необхідності покращення роботи call-центру аби у критичні та аварійні періоди відключення електроенергії споживачі могли оперативно додзвонитись до операторів ДТЕК і залишити заявку, що тим самим не нагнітатиме соціальну напругу серед населення.

«Саме стабілізація енергосистеми та ефективне впровадження графіків відключень є головним прагненням і обласної влади, і енергетиків», – наголосив очільник Одещини.

Сторони обговорили можливі та оптимальні шляхи вирішення усіх вищезазначених проблем. Міністр дав доручення ДТЕК справедливо розподіляти електроенергію, як в місті Одеса, так і по усім районам і громадам Одеської області та впорядкувати графіки відключення.

Також Максим Марченко домовився з Германом Галущенком щодо надання гуманітарної допомоги Одещині від міжнародних партнерів Міненерго: постачання різної потужності генераторів, особливо – силових, для об’єктів критичної інфраструктури.