ЄС запровадив санкції проти Ірану за постачання Росії дронів-камікадзе

15:44, 20 октября 2022

Рада ЄС за письмовою процедурою затвердила у четвер санкції щодо Ірану за постачання безпілотників, які завдають ударів по Україні. Про це повідомило головування Чехії у Раді ЄС у Twitter, передає Цензор.Нет.

“Санкції по Ірану за рекордно короткий час! Після 3 днів переговорів посли ЄС узгодили заходи проти організацій, які постачають іранські безпілотники, що завдали ударів по Україні. Письмова процедура завершена, санкції набувають чинності сьогодні вдень після публікації в “Офіційному журналі”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що держави ЄС вирішили заморозити активи трьох фізичних осіб та однієї юридичної особи, відповідальних за постачання дронів.

Відповідно до проєкту рішення, під санкції потрапила “Шахед Авіейшн Індастріз” – компанія, відповідальна за проєктування та розробку іранського БЛА “Шахед”.

У санкційному списку також вказані: начальник штабу Збройних сил Ірану генерал-майор Мохаммад Хоссейн Багері, командувач Аерокосмічного корпусу гвардії ісламської революції Саєд Агаджані, а також Ходжатола Гореїші, який відповідає за логістику в іранському міністерстві оборони.