Іран заявив про зустріч з Україною щодо дронів

13:37, 22 ноября 2022

Взаємодія оборонних фахівців Ірану та України триватиме, запевнили в Тегерані.

Іран заявив про нібито проведення експертної зустрічі з українськими фахівцями на тему постачання Росії ударних безпілотників, які використовує країна-агресор Росія у війні проти України. Про це у вівторок, 22 листопада, повідомило іранське офіційне інформаційне агентство IRNA.

“На сьогоднішній день зроблено важливі кроки у спільній взаємодії оборонних фахівців Ірану та України, і це триватиме доти, доки не будуть усунені будь-які непорозуміння з цього питання”, – йдеться у повідомленні.

А постійний іранський представник при ООН у Нью-Йорку заявив, що Іран вважає, що “непорозуміння, що виникли у зв’язку з цим, можуть бути вирішені шляхом продовження взаємодії з Україною щодо питання про ймовірні дрони”.

При цьому в Ірані нагадали, що багато років співпрацюють з Росією в галузі оборони та науки, ще до початку війни в Україні.

Раніше Іран неодноразово заперечував постачання дронів до Росії. При цьому ЗСУ збили вже сотні іранських дронів-камікадзе Shahed-136, які росіяни маркують як Герань-2.

Лише 5 листопада Іран визнав передачу безпілотників Росії. При цьому в Тегерані запевнили, що постачали дрони нібито до початку війни РФ проти України.