Ізмаїл та Білгород-Дністровський отримали нові сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги

16:41, 11 апреля 2023

Підрозділи Одеського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали 8 нових автомобілів швидкої медичної допомоги типу «С», які будуть допомагати лікарським бригадам рятувати життя. Три з них відправились до районів Бессарабії. 

Так, дві “швидкі” типу “С” відправились до Білгород-Дністровської станції Одеського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, по одній «швидкій» – до Ізмаїльської та Біляївської станцій ЕМД та МК. Ще по одній – на підстанції №1 та №7 міста Одеси, а також на підстанцію №9 місті Южний. Один реанімобіль поїхав до Пункту базування ЕМД в селі Старі Маяки.

Автівки обладнані всім необхідним для підтримки життя поранених під час транспортування до лікарні – дефібриляторами, електрокардіографами, пульсоксиметрами, інфузоматами, глюкометрами, стаціонарними балонами з киснем і портативними апаратами штучної вентиляції легень.

Слід зазначити, що у всіх районах Бессарабії останні декілька років проходить активний процес оновлення автопарків станцій швидкої медичної допомоги. На вулицях міст і навить віддалених сіл зараз майже неможливо побачити старі “швидкі” УАЗ та ГАЗ, які поспішають на виклик. На зміну їм прийшли нові сучасні автомобілі.