Як звільнення Херсона вплине на перебіг війни – пояснення експерта

09:22, 13 ноября 2022

Звільнення Херсона має значне стратегічне значення. Надалі це позитивно вплине на розвиток подій на передовій.

Тому правобережжя стане бастіоном, не даючи російським окупантам шансу на реванш. Про це сказав військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко в інтерв’ю “24 каналу”.

За його словами, російське угруповання на правому березі Дніпра становило загрозу для Миколаєва, Кривого Рогу й Одеси. Через це ворог сковував там дії Сил оборони України.

“Правобережжя вони використовували так, як використовують зараз Білорусь. Фактично перебування на правому березі надавало їм можливість створювати загрозу підготування наступу в напрямку одного із цих міст для подальшої окупації території України”, – пояснив Коваленко.

На його думку, ті сили, які командування України виведе з Херсонщини, можуть стати серйозним підсиленням для подальших наступальних операцій ЗСУ.

“Зараз цей ресурс можна буде використати на інших напрямках, що значно прискорить деокупацію інших територій України. А правобережжя буде бастіоном, який не даватиме можливості росіянам навіть уявляти собі реванш чи контрнаступ”, – підкреслив Коваленко.