Комунальні служби Арцизької громади працюють у штатному режимі

09:41, 31 октября 2022

Працівники комунальних підприємств Арцизької громади виконують щоденні роботи, стабільно забезпечуючи життєдіяльність громади, за будь-яких погодних умов.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

–  Комунальне підприємтство “Благоустрій” щодня здійснюють прибирання вулиць, скверів, парків і пішохідних зон міста, прибирають та вивозять опале листя, займаються благоустроєм.
–  Впорядкуванням прибудинкових територій займається КП “Житловик”.
На порядку денному — підготовка до опалювального сезону та зими.
Працівники підприємства перевіряють стан дахів багатоквартирних будинків у м. Арциз-2, за необхідністю здійснюють проклейку примикання.
В мікрорайоні м. Арциз з фасадів багатоквартирних будинків зняли відстаючу плитку, яка створювала небезпеку для мешканців, а інші шви промазали спеціальним клеєм.
–  КП “Водоканал” працює у штатному режимі — працівники виконують планові роботи та ліквідують аварії на центральній водопровідній мережі міста.
– У кожному селі громади співробітники комунального підприємства «Комфорт-16» щоденно здійснюють роботи з благоустрою, завдяки чому в населених пунктах чисто та затишно.
Окрім цього, працівники підприємства ліквідовують аварії на водопровідних мережах та задіяні в облаштуванні укриттів у закладах освіти.
У цей непростий час комунальники забезпечують стабільну життєдіяльність Арцизької громади. Адміністрації підприємств висловлюють подяку усім споживачам, які, незважаючи на труднощі, своєчасно розраховуються за надані послуги.