Комунальні служби Арцизької громади продовжують добросовісно дбати про комфорт мешканців

15:56, 24 марта 2023
Комунальні служби Арцизької громади продовжують добросовісно дбати про комфорт мешканців, забезпечують жителів необхідними послугами та утримують території у належному санітарному стані.
Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.
Нині комунальні підприємства громади виконують сезонний фронт робіт, працюють у штатному режимі. На часі весняний благоустрій, прибирання та впорядкування територій.
Працівники комунального підприємства “Благоустрій” прибирають парки, сквери, пішохідні зони, об’єкти дорожньої інфраструктури, готують клумби та газони до майбутньої висадки квітів, працівники КП “Житловик” дбають про чистоту прибудинкових території.
Так, впродовж цього тижня працівники КП «Житловик»:
• відремонтували та встановили вхідні двері до підвалу будинку Калмикова, 37,
• здійснили монтаж під’їзного освітлення на вул. Соборна 50-а,
• прочистили вентиляційні канали,
• здійснили монтаж під’їзного освітлення Відродження, 10,
• здійснили ремонт покрівлі ДОС 24 на вул. Калмикова,
• здійснили монтаж входу в укриття по вул. Преображенська, 11.
У населених пунктах громади триває місячник з прибирання територій сіл.
Так, працівники КП «Комфорт-16» усунули порив по вул. Миру у с. Холмське, відремонтували лавочки в парку
У с. Главані очистили кювети від сміття в пер. Центральному, а також здійснили укладання кам’яного паркану. Також було власноруч ліквідовано порив водопровідної труби по вул.. Шкільна. Комунальники спільно з технічним персоналом Главанського ліцею продовжили наводити лад на території парка та в центрі села.
У с. Виноградівка комунальники впорядковують центральну територію села, висаджують молоді саджанці дерев, а також здійснюють монтаж нових вуличних лавок.
У с. Нова Іванівка комунальники спільно з колективом дитячого садочка прибрали територію парка та висадили квіти навколо церкви.
У с. Делень працівники комунального підприємства вивезли сміття з місцевого кладовища. Окрім цього, було здійснено ремонт електрообладнання на скважині та заміна лампочок зовнішнього освітлення. Також на цьому тижні працівники Будинку культури та бібліотеки навели лад на центральній площі села.
У с. Кам’янське та с. Прямобалка комунальники впорядкували території парків, ьа також здійснили прибирання та вивіз сміття з кладовища.