“Коротко кажучи”: в Арцизькій громаді пройшов вечір кіно просто неба

09:43, 26 сентября 2022

Вечір неділі (25 вересня) у всіх населених пунктах громади пройшов з переглядом кіно просто неба. На великих екранах показували романтичну комедію “Коротко кажучи”.

Для мешканців та гостей громади, які прийшли на сеанс кіно, було створено всі комфортні умови:  спеціально організовані місця, теплі та м’ягенькі пледи. І навіть погода сприяла гарному вечору!

Арцизький міський голова Сергій Парпуланський відмітив, що організація подібного заходу була експерементом:

“Хоча маємо певні недоліки, але плануємо вдосконалювати подібні заходи та в перспективі створити літній театр під відкритим небом.
Для нас є надважливим завданням впровадження цікавого та корисного дозвілля для мешканців громади, налаштування усіх присутніх на позитивну атмосферу та гарний настрій”. – поділився Сергій Парпуланський.

Нагадаємо, вечір кіно під відкритим небом організувала Арцизька міська рада у партнерстві з українською кінокомпанією “Артхаус Трафік”. Вечірній кінозал організували у м. Арциз на площі Т. Шевченка, біля Будинків культури в селах  Плоцьк, Виноградівка, Кам’янське, Холмське, Задунаївка, Нова Іванівка, Главані, Делень, Прямобалка – площі біля Будинків культури, та біля центрального входу школи у с. Надеждівка.

Сеанс тривав 1 год 40 хв. Глядачам сподобалася не лише кінострічка, а й сама ідея організації кінотеатру.